Egzamin na patent strzelecki – czerwiec

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w czerwcu odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 16 czerwca 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 2.06.2024 21:00 / 14.06.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.

Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-czerwcu