Speed Steel 2024 – 18.05.2024 – Rezultaty

KARABIN SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,832,282,647,752,112,322,176,614,35
2.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze3,693,882,39,873,142,833,29,1719,04
3.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze3,072,853,0893,2844,1111,3920,39
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,054,545,513,092,672,563,118,3421,43
5.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,63,583,0311,213,283,914,2311,4222,63
6.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze33,765,1411,92,864,65,7913,2525,15
7.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,977,288,7422,992,912,794,149,8432,83
8.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5,183,874,3213,373,836,4412,7523,0236,39
9.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4,044,373,2711,684,726,1216,8427,6839,36
10.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze6,193,664,8114,666,037,4311,9625,4240,08
11.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,497,196,9119,5968,810,325,144,69
12.DAC NorbertKaliber Małaszewicze14,225,373,5323,124,015,4124,4133,8356,95
13.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze6,526,453036,455,436,548,6620,6357,08
14.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze3,523,613037,138,111,0511,853168,13
15.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030902,85116,3820,23110,23
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030903,615,0413,2321,88111,88
17.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze303030908,459,779,4527,67117,67
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze303030905,385,5218,0628,96118,96
19.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze16,43303076,4316,5513,8714,2244,64121,07
20.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze12,4513,013055,4630303090145,46
21.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze26,0922,272472,3630303090162,36
22.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze24,5312,3415,7252,5930303090142,59PK
23.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze8,5611,58818,8839,02817,4314,1411,5243,0982,118PK
24.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze15,856,5411,7834,174,568,343042,977,07PK
25.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze7,869,2212,5629,6430303090119,64PK
26.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze6,459,0423,0538,5416,6617,0812,4346,1784,71PK

PISTOLET SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,798,474,6318,893,914,143,6711,7230,61
2.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,884,213,3710,464,578,189,5522,332,76
3.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,239,633045,863,043,245,511,7857,64
4.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze15,54,213049,713,245,168,4116,8166,52
5.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze5,67112339,6714,5211,664,2330,4170,08
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze5,029,443044,464,561012,1626,7271,18
7.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze7,3813,6511,0732,110,2614,6115,134072,1
8.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze10,473,8411,8326,147,5210,943048,4674,6
9.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze7,52306,7744,293,725,473039,1983,48
10.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze3014,2614,859,064,1812,1813,0229,3888,44
11.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3029308930303090179
12.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4315,5515,5645,547,547,873045,4190,95
13.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze13,4414,764,3432,5423,2115,433068,64101,18
14.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze303030907,458,928,7825,15115,15
15.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze17,2315,731951,9621,4316,333067,76119,72
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030906,6116,1416,3739,12129,12
17.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030908,158,843046,99136,99
18.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze13,333013,5256,8530303090146,85
19.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309026,78303086,78176,78
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze3030309030303090180
21.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze15,6514,323059,9730303090149,97PK
22.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze7,656,7815,2329,6615,4419,27,4542,0971,75PK
23.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze303030906,788,455,4520,68110,68PK
24.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze16,227,5411,9935,757,458,297,9523,6959,44PK
25.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze9,7714,4214,3238,5130303090128,51PK

PISTOLET CENTRALNY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze3,554,937,0715,552,493,53,349,3334,21
2.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,814,917,4616,183,212,777,0513,0342,24
3.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze3,723,876,5414,133,995,295,8915,1744,47
4.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,957,4417,344,674,228,0316,9251,18
5.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze4,977,4410,522,914,674,746,4615,8754,65
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze8,665,7710,1424,576,817,29,0323,0470,65
7.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze6,7811,813,6232,27,858,078,4724,3980,98
8.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze3033367,448,3114,6630,4196,82
9.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze4,915,177,4917,574,36,943041,24100,05
10.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze15,4312,3217,4445,197,868,911,7828,54102,27
11.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze13,3411,543054,888,726,9311,1326,78108,44
12.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze13,12303073,124,625,917,8218,35109,82
13.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030904,234,699,1218,04126,08
14.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4415,653060,097,548,4325,6541,62143,33
15.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,7716,7711,1533,695,7303065,7165,09
16.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze26,4323,333079,7612,3212,8818,9844,18168,12
17.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze15,08303075,086,8815,183052,06179,2
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309012,1213,7628,1153,99197,98
19.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze18,0622,769,6250,4430303090230,44
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze10,883011,9752,8530303090232,85
21.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze11,82303071,8230303090251,82
22.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3030309030303090270
23.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze17,331414,6345,9623,3416,7514,3254,41154,78PK
24.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze3030309016,7613,5515,3245,63181,26PK
25.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze6,678,349,3524,368,529,3510,4328,380,96PK
26.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze10,4313,4511,6535,538,679,055,7623,4882,49PK
27.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze15,6614,3918,9849,0311,32303071,32191,67PK

Wiosenne Zawody Strzeleckie – 13.04.2024 – Rezultaty

Psp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze8582 1671
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski8482 1661
3.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7874 1521
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze7471 145
5.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski7167 1381
6.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze7164 1351
7.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska6159 120
8.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska6158 119
9.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze6257 119
10.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze5959 118
11.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze6056 116
12.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze5955 1141
13.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze5853 111
14.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska5653 109
15.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica5250 102
16.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5447 101
17.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze5443 97
18.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze3938 77
19.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4134 75
20.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze4034 74
21.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze3427 61
22.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze3522 57
23.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze2521 46
24.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze2413 37
25.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze211536
26.ZIENTARA RobertKaliber Mława2312 35
27.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze1512 27
28.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze168 24 
29.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze118 19 
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze117 18
31.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze67 13
32.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze120 12 
33.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze2406 
34.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze00 0
35.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze4324 67PK
36.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze6546 111PK
37.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze6353 116PK
38.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze3025 55PK
39.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze263 29PK
40.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze36 9PK
41.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze1445 59PK

Pcz

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze8686 172
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski8584 1693
3.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7472 146
4.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski7467 141
5.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska6860 128
6.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze6558 1231
7.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica6556 121
8.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska6257 119
9.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze5750 107
10.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze5551 106
11.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze5550 105
12.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze6735 102
13.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze5347 100
14.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4845 931
15.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze4543 881
16.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze4538 83
17.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze4340 83
18.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze4335 781
19.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze3935 74
20.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze3835 73
21.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze4032 72 
22.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze3329 62
23.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska3127 58
24.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze545 50
25.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze2217 39 
26.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze343 37
27.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze2011 31
28.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze1318 31
29.DAC NorbertKaliber Małaszewicze1813 31 
30.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze1312 25 
31.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze149 23 
32.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze1310 23 
33.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze45 9  
34.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze51 6 
35.ZIENTARA RobertKaliber Mława33 6 
36.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze30 3 
37.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze4732 79PK
38.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze4312 55PK
39.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze4234 76PK
40.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze4365 108PK
41.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze4324 67PK
42.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze1223 35PK
43.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze4322 65PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze94911852
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski79791581
3.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze7471145 
4.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze6572137 
5.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze6868136 
6.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska6858126 
7.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze6756123 
8.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze59631221
9.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze6454118 
10.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze6450114 
11.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska3968107  
12.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze57481051
13.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski6043103 
14.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze454994 
15.DAC NorbertKaliber Małaszewicze435093 
16.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze543690 
17.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze3548831
18.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze424183 
19.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze483280 
20.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze443478 
21.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze4630761 
22.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze403070  
23.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze85664  
24.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze312859  
25.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze322254  
26.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze341852  
27.ZIENTARA RobertKaliber Mława371350  
28.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica211940  
29.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska231437  
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze211637  
31.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze161329  
32.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze16824  
33.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze121224  
34.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze10010
35.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze808
36.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze718  
37.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze302959 PK
38.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze533487 PK
39.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze534598 PK
40.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze443478 PK
41.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze8667153 PK
42.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze6745112 PK
43.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze435699 PK

Strzelba Standard

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze1018,82 
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski1019,39 
3.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze1019,91 
4.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze1020,04 
5.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze1023,76 
6.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze1024,02 
7.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze1024,14 
8.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze1025,65 
9.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska1025,75 
10.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze1026,33 
11.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze1028,18 
12.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze1037,28 
13.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze1044,24 
14.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska10  
15.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze919,12 
16.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze919,72 
17.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze930,34 
18.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze931,03 
19.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze931,11 
20.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze932,45 
21.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze941,8 
22.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze942,67 
23.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze817,47 
24.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze835,29 
25.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze841,77 
26.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica447,5 
27.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze573,79 
28.DAC NorbertKaliber Małaszewicze  
29.ZIENTARA RobertKaliber Mława834,76
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze432,15 
31.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze1026,14PK
32.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze1032,45PK
33.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze1034,33PK
34.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze843,66PK

Strzelba OPEN

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze105,05 
2.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze106,94 
3.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze108,69 
4.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze109,45 
5.MIKOŁAJUK RobertGuardian Biała Podlaska1012,01 
6.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze916,54 
7.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze1013,22PK
8.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze68,46pk

Klasyfikacja generalna

Imię i NazwiskoKlubWynik
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze524
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski493
3.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski382
4.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze381
5.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska344
6.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze338
7.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze334
8.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze322
9.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze319
10.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze313
11.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska304
12.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze292
13.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze290
14.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze286
15.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska275
16.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica263
17.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze253
18.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze249
19.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze241
20.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze238
21.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze238
22.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze236
23.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze233
24.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze226
25.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze226
26.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze223
27.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze222
28.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze214
29.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze205
30.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze187
31.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze182
32.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze156
33.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze138
34.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze127
35.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze126
36.DAC NorbertKaliber Małaszewicze124
37.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze94
38.ZIENTARA RobertKaliber Mława91
39.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze90
40.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze69
41.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze60
42.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze51
43.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze43
44.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze0

Zawody Strzeleckie “O Puchar Prezesa” – 9.09.2023 – Rezultaty

Pcz

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Seria 3Wynikx10Uwagi
1.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze8481852503
2.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze7978762331
3.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica837670229
4.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze747675225
5.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7163601941
6.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5754521631
7.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze575452163
8.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze424136119
9.DAC NorbertKaliber Małaszewicze373429100
10.BURY TomaszKaliber Małaszewicze34322490
11.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze31282685
12.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze28262377
13.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze35202075
14.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze22183575
15.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze29232274
16.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze27252173
17.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze12222357
18.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze22171655
19.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze6341252
20.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze13111034
21.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze1210830
22.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze118625
23.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze64717
24.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze46616
25.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze5218
26.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze2114
27.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze25343291PK
28.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze36211067PK
29.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze22181050PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze9185176
2.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze74731471
3.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica8264146
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze72481201
5.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze5556111
6.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze5654110
7.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze6445109
8.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze4852100
9.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze484795
10.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze286593
11.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze3756931
12.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze6032921
13.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze425092
14.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5438921
15.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze345488
16.DAC NorbertKaliber Małaszewicze503585
17.BURY TomaszKaliber Małaszewicze344983
18.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze473582
19.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze413677
20.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze433376
21.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze403474
22.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze452166
23.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze362258
24.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze1910
25.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5510
26.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze101
27.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze453176PK
28.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze203555PK
29.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze232750PK

Strzelba

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze1021,8
2.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze1022,03
3.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze1037,07
4.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze1040,14
5.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze1044,54
6.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze1054,44
7.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze1056,95
8.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze924,12
9.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze930,11
10.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze945,76
11.BURY TomaszKaliber Małaszewicze945,77
12.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze949,73
13.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze951,07
14.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze956,87
15.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze967,31
16.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze832,83
17.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze827,11
18.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica834,88
19.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze886,76
20.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze859,09
21.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze732,33
22.DAC NorbertKaliber Małaszewicze732,77
23.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze528,39
24.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze587,77
25.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze1029,88PK
26.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze931,78PK
27.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze932,34PK
28.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze932,99PK
29.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze826,06PK
30.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze839,02PK

I Runda WDLS – 8.07.2023

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [159.63 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [247.90 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [139.81 KB]

Otwarte Zawody o Puchar Wójta Gminy Terespol – Wyniki

Kategoria: Szkola podstawowa

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynikx10Uwagi
1.Bartosz Sawczukszkoła podstawowa67
2.Karol Bojarskiszkoła podstawowa51
3.Hawryluk Michałszkoła podstawowa44
4.Antonowicz Wiktorszkoła podstawowa35
5.Michalczuk Jakubszkoła podstawowa32
6.Izabella Dacszkoła podstawowa31
7.Michaluk Wiktorszkoła podstawowa12
8.Karol Kowalczykszkoła podstawowa10
9.Sawczuk Jacekszkoła podstawowa7
10.Jakuszko Patrycjaszkoła podstawowa3
11.Mikolaj Sadownikszkoła podstawowa0
12.Marcel Hawrylukszkola podstawowa0
13.Stasiak Kornelszkoła podstawowa0

Kategoria: Szkola ponadpodstawowa

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynik
1.Skrzypczak Nataliaszkoła ponadpodstawowa 53
2.Semeniuk Ignacyszkoła ponadpodstawowa 44
3.Janiga Szymonszkoła ponadpodstawowa 30
4.Jastrzębski Filipszkoła ponadpodstawowa  

Kategoria: Dorosli

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynikx10
1.Prokopiuk Grzegorzdorośli87
2.Hawryluk Jarosławdorośli80
3.Janiga Tomaszdorośli781
4.Mrozik Piotrdorośli74
5.Piwniczuk Krzysztofdorosli73
6.Trocewicz Paweldorosli69
7.Skolimowski Mariuszdorośli66
8.Mincewicz Mateuszdorośli65
9.Frączek Adamdorośli62
10.Grzegorz Weresadorośli62
11.Markowski Zbigniewdorośli61
12.Gryszko Tadeuszdorośli61
13.Semeniuk Szymondorośli61
14.Piotr Zarębadorośli601
15.Dac Norbertdorośli55
16.Michalczuk Piotrdorosli55
17.Kozłowski Zdzisławdorośli52
18.Ostapiuk Robertdorosli48
19.Stasiak Karoldorośli47
20.Loda Adamdorośli471
21.Myć Jolantadorośli44
22.Sawczuk Jerzydorosli441
23.Bielak Malgorzatadorośli37
24.Zbigniew Madejdorosli33
25.Janiga Jakubdorośli29
26.Wiktoruk Magdadorośli17
27.Johan Dariuszdorośli10
28.Sawczuk Jerzydorośli9
29.Sitniczuk Robertdorośli8
30.Sawczuk Michałdorośli7
31.PARCZEWSKI PATRYKdorośli0

Zawody ku pamięci Marka – Speed Steel – 20.05.2023 – Wyniki

Pistolet Centralnego Zapłonu

LP.Nazwisko ImieKlubCzas1:  FIVE To  GO2: ACCELERATORUwagi
1.KOSOWSKI ZdzislawGTS Jastrzab71,6641,2430,42
2.WIT-RUSIECKI AlbinGTS Jastrzab71,7239,4232,3
3.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze76,7734,6642,11
4.SZPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze83,9347,2836,65
5.WAPA MariuszGUARDIAN Biała Podl.86,5440,5845,96
6.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze89,7651,937,86
7.PRZYGOCKI PiotrKALIBER Małaszewicze152,4678,573,96
8.CUDNY MariuszKALIBER Małaszewicze159,1912039,19
9.IZDEBSKI DanielKALIBER Małaszewicze162,9793,6369,34
10.MAKSIMIUK MariuszKALIBER Małaszewicze163,0169,4593,56
11.ZIELINSKI MarekKALIBER Małaszewicze163,989,6874,22
12.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze164,3912044,39
13.KAPLAN DariuszKALIBER Małaszewicze171,5194,9576,56
14.JASZCZUK MateuszSAGITTARIUS Piątnica177,4812057,48
15.DUDEK MarcinKALIBER Małaszewicze180,6912060,69
16.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze192,4489,99102,45
17.MINCEWICZ StanislawKALIBER Małaszewicze202,01102,4599,56
18.MACKIEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze209,3389,33120
19.MILCAREK WojciechKALIBER Małaszewicze217,8697,86120
20.KOLODYSKI KonradKALIBER Małaszewicze221,15101,15120
21.PARCZEWSKI PatrykKALIBER Małaszewicze240120120
22.WERESA GrzegorzKALIBER Małaszewicze240120120
23.NAUMIUK SebastianKALIBER Małaszewicze240120120
24.OLSZEWSKI FabianKALIBER Małaszewicze240120120
25.OSTAPIUK RobertKALIBER Małaszewicze103,0449,4953,55PK
26.SAWCZUK LukaszKALIBER Małaszewicze104,6356,8747,76PK
27.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze131,3265,8865,44PK
28.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze135,1966,5268,67PK
29.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze155,9612035,96PK
30.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze176,6499,8276,82PK

Pistolet Sportowy

LP.Nazwisko ImieKlubCzas1:  FIVE To  GO2: ACCELERATORUwagi
1.SZPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze98,8665,6433,22
2.DUDEK MarcinKALIBER Małaszewicze115,356,2359,07
3.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze118,1361,1157,02
4.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze121,5263,0758,45
5.MACKIEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze122,6665,6457,02
6.JASZCZUK MateuszSAGITTARIUS Piątnica131,4967,6263,87
7.CUDNY MariuszKALIBER Małaszewicze159,5712039,57
8.MAKSIMIUK MariuszKALIBER Małaszewicze163,8987,5676,33
9.ZIELINSKI MarekKALIBER Małaszewicze165,6268,5497,08
10.IZDEBSKI DanielKALIBER Małaszewicze172,6893,6379,05
11.WERESA GrzegorzKALIBER Małaszewicze177,1312057,13
12.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze177,1312057,13
13.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze180,4595,5584,9
14.KONDRATIUK ZygmuntKALIBER Małaszewicze186,6512066,65
15.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze208,1412088,14
16.KAPLAN DariuszKALIBER Małaszewicze219,9612099,96
17.KOLODYSKI KonradKALIBER Małaszewicze219,9612099,96
18.PANAS ArturKALIBER Małaszewicze228,07108,07120
19.PRZYGOCKI PiotrKALIBER Małaszewicze228,07108,07120
20.MILCAREK WojciechKALIBER Małaszewicze240120120
21.MINCEWICZ StanislawKALIBER Małaszewicze240120120
22.PARCZEWSKI PatrykKALIBER Małaszewicze240120120
23.SAWCZUK LukaszKALIBER Małaszewicze121,6775,3646,31PK
24.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze123,1687,0136,15PK
25.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze151,275,6575,55PK
26.OSTAPIUK RobertKALIBER Małaszewicze162,1161,11101PK
27.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze163,2912043,29PK

Jesienne Zawody Strzeleckie – 29.10.2022 – Wyniki

Pcz

 Imie I nazwiskoKlubSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.JACKOWSKI ArturVIS Międrzyzec Podl.8077157
2.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze69641331
3.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze6865133
4.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze66651312
5.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze6763130
6.JACKOWSKI BronislawVIS Międrzyzec Podl.6053113
7.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze5551106
8.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze5251103
9.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze4359102
10.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze475198
11.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze524597
12.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze405191
13.PIOTROWSKI ArturKALIBER Małaszewicze345690
14.JASINSKI KrzysztofKALIBER Małaszewicze364985
15.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze304878
16.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze333871
17.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze373370
18.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze383270
19.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze232043
20.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze211839
21.REDUCHA WojciechKALIBER Małaszewicze72027
22.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze10717
23.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze10313
24.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze707
25.BRZOZOWSKI SlawomirKALIBER Małaszewicze101
26.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze000
27.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze000
28.DUK MarekORLIK Lublin78681462PK
29.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze7865143PK
30.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze58761341PK
31.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze67671341PK
32.SEMENIUK SzymonKALIBER Małaszewicze235477PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKlubSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze92801722
2.JACKOWSKI ArturVIS Międrzyzec Podl.85861711
3.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze81701511
4.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze8263145
5.JACKOWSKI BronislawVIS Międrzyzec Podl.6573138
6.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze7165136
7.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze71621331
8.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze6860128
9.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze6760127
10.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze5961120
11.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze5859117
12.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze38741121
13.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze524597
14.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze6329922
15.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze4546911
16.KAZNIUK  PiotrKALIBER Małaszewicze404888
17.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze384886
18.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze374784
19.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze383169
20.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze352964
21.PIOTROWSKI ArturKALIBER Małaszewicze322153
22.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze242246
23.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze153045
24.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze112738
25.BRZOZOWSKI SøawomirKALIBER Małaszewicze132033
26.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze10818
27.DUK MarekORLIK Lublin6587152PK
28.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze7475149PK
29.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze4765112PK
30.SEMENIUK SzymonKALIBER Małaszewicze5644100PK

Strzelba 10 strzałów

 Imie I nazwiskoKlubStrzelbaCzasUwagi
1.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze1015,45
2.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze1016,5
3.JACKOWSKI ArturKALIBER Małaszewicze1017,81
4.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze1021,54
5.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze1030,88
6.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze1033,86
7.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze1036,96
8.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze1048,73
9.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze1060,44
10.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze926,91
11.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze929,9
12.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze935,43
13.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze949,86
14.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze951,01
15.REDUCHA WojciechKALIBER Małaszewicze970,98 
16.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze829,08
17.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze862,88
18.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze876,99
19.JASINSKI KrzysztofKALIBER Małaszewicze880,7
20.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze744,3
21.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze746,76
22.PIKULA MichalKALIBER Małaszewicze758,92
23.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze651,9
24.KAZNIUK  PiotrKALIBER Małaszewicze676,65
25.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze560,24
26.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze562,87
27.BRZOZOWSKI SlawomirKALIBER Małaszewicze492,8
28.DUK MarekORLIK Lublin1032,22PK
29.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze1032,36PK
30.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze558,76PK
31.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze767,77PK

O Puchar Prezesa – 10.09.2022 – Wyniki

Zakończyliśmy zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Klubu. Zwody odbywały się w trzech konkurencjach strzeleckich: karabin sportowy w postawie leżącej na dystansie 50m, pistolet centralnego zapłonu na dystansie 25m oraz strzelba dynamiczna.
Poniżej wyniki wszystkich trzech konkurencji.
Mimo “kapryśnej” pogody rywalizacja przebiegła sprawnie, a deszcz nie przeszkodził sportowej rywalizacji 😉

KLASYFIKACJA GENERALNA

 Imie I nazwiskoSUMA
1.KULIK Marek SAGITTARIUS Piątnica409
2.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze391
3.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze359
4.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze340
5.MALINOWSKI RobertKALIBER Małaszewicze306
6.MEGES MariuszKALIBER Małaszewicze281
1.CHAJEWSKI ArturKALIBER Małaszewicze279
8.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze278
9.MATCZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze255
10.WERESA GrzegorzKALIBER Małaszewicze254
11.MINCEWICZ StanislawKALIBER Małaszewicze227
12.MICHLEWICZ ArkadiuszKALIBER Małaszewicze222
13.JABKIEWICZ KamilKALIBER Małaszewicze207
14.DUDA IreneuszKALIBER Małaszewicze203
15.KORNILAK  PawelKALIBER Małaszewicze174
16.POSTRZYGACZ MateuszKALIBER Małaszewicze168
17.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze165
18.JASTRZĘBSKI PawelKALIBER Małaszewicze158
19.NAUMIUK SebastianKALIBER Małaszewicze157
20.LIPIŃSKI DariuszKALIBER Małaszewicze148
21.STRZALIŃSKI HubertKALIBER Małaszewicze147
22.KAPŁAN DariuszKALIBER Małaszewicze134
24.MAKSIMIUK MariuszKALIBER Małaszewicze125
23.POSTRZYGACZ JacekKALIBER Małaszewicze122
25.GĄSIOROWSKI KrzysztofKALIBER Małaszewicze118
26.JASZCZUK GrzegorzKALIBER Małaszewicze114
27.ZARĘBA PiotrKALIBER Małaszewicze105
28.ZBAŃSKI MaciejKALIBER Małaszewicze104
29.ZAKRZEWSKI BogdanKALIBER Małaszewicze58
30.KOZAK KarolKALIBER Małaszewicze27
31.BRZOZOWSKI  SlawomirKALIBER Małaszewicze4
32.SAWCZUK LukaszKALIBER Małaszewicze272
33.SEMENIUK SzymonKALIBER Małaszewicze214
34.MAZUREK TomaszKALIBER Małaszewicze150

Pistolet centralnego zapłonu

 Imie I nazwiskoSeria 1Seria 2Seria 3Wynikx10Uwagi
1.KULIK Marek888578251
2.MROZIK Piotr817772230
3.DUDA Bartosz8072702221
4.MICHLEWICZ Arkadiusz787766221
5.MADEJCZYK Adam645952175
6.NAUMIUK Sebastian657814157
7.MALINOWSKI Robert554842145
8.TROCEWICZ Pawel575034141
9.WERESA Grzegorz514640137
10.JABKIEWICZ Kamil4842371271
11.MATCZUK Krzysztof654512122
12.KRAMEK Adam342364121
13.MEGES Mariusz443935118
14.DUDA Ireneusz463833117
15.STRZALIŃSKI Hubert2247461151
16.JASTRZĘBSKI Pawel351356104
17.CHAJEWSKI Artur413428103
18.GĄSIOROWSKI Krzysztof22235499
19.JASZCZUK Grzegorz14354594
20.MINCEWICZ Stanislaw37282489
21.KAPŁAN Dariusz34421288
22.ZARĘBA Piotr36191469
23.LIPIŃSKI Dariusz302314671
24.POSTRZYGACZ Mateusz21161148
25.MAKSIMIUK Mariusz250025
26.POSTRZYGACZ Jacek129324
27. KOZAK Karol132419
28.KORNILAK  Pawel86317
29.ZBAŃSKI Maciej85215
30.ZAKRZEWSKI Bogdan111214
31.BRZOZOWSKI  Slawomir0303
32.SAWCZUK Lukasz465478178PK
33.SEMENIUK Szymon455645146PK
34.MAZUREK Tomasz254671PK


Karabin sportowy

 Imie I nazwiskoSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.CHAJEWSKI Artur89871761
2.MADEJCZYK Adam8580165
3.MEGES Mariusz79841631
4.MROZIK Piotr88731611
5.MALINOWSKI Robert8476160
6.KULIK Marek8276158
7.KORNILAK  Pawel84731571
8.MINCEWICZ Stanislaw7662138
9.DUDA Bartosz6770137
10.TROCEWICZ Pawel5977136
11.MATCZUK Krzysztof4687133
12.POSTRZYGACZ Mateusz6753120
13.WERESA Grzegorz5859117
14.MAKSIMIUK Mariusz35651001
15.POSTRZYGACZ Jacek603898
16.ZBAŃSKI Maciej513889
17.DUDA Ireneusz444286
18.LIPIŃSKI Dariusz364581
19.JABKIEWICZ Kamil562480
20.JASTRZĘBSKI Pawel134154
21.KAPŁAN Dariusz232245
22.KRAMEK Adam202343
23.ZAKRZEWSKI Bogdan222042
24.ZARĘBA Piotr29736
25.STRZALIŃSKI Hubert141932
26.JASZCZUK Grzegorz91120
27.GĄSIOROWSKI Krzysztof10919
28.KOZAK Karol718
29.BRZOZOWSKI  Slawomir101
30.MICHLEWICZ Arkadiusz0
31.NAUMIUK Sebastian0
32.SAWCZUK Lukasz454994PK
33.MAZUREK Tomasz344579PK
34.SEMENIUK Szymon234568PK

Strzelba

     
 Imie I nazwiskoStrzelbaCzasUwagi
1.MADEJCZYK Adam1022,76
2.CHAJEWSKI Artur1032,5
3.MALINOWSKI Robert1035,03
4.WERESA Grzegorz1037,65
5.LIPIŃSKI Dariusz1040,36
6.KULIK Marek1061,95
7.ZARĘBA Piotr1081,26
8.KĘDZIERSKIi Dariusz1098,9
9.DUDA Ireneusz933,51
10.MATCZUKKrzysztof935,77
11.TROCEWICZ Pawel943,3
12.DUDA Bartosz966,32
13.MAKSYMIUK Hubert972,33
14.KAPŁAN Dariusz988,76
15.OLSZEWSKI Fabian988,87
16.JABKIEWICZ Kamil821,93
17.MEGES Mariusz824,57
18.JASZCZUK Grzegorz841,42
19.KRAMEK Adam857,82
20.MAKSIMIUK Mariusz878,92
21.ZBAŃSKI Maciej752,13
22.ZAKRZEWSKI Bogdan777,57
23.JASTRZĘBSKIPawel778,34
24.POSTRZYGACZ Jacek629,7
25.JOHAN Dariusz631,56
26.KOZAK Karol645,76
27.STRZALIŃSKI Hubert658,32
28.NAUMIUK Sebastian6124,44
29.POSTRZYGACZ Mateusz532,99
30.GĄSIOROWSKI Krzysztof587,99
31.Semeniuk SzymonPK
32.Sawczuk  Lukasz1028,88PK
33.MAZUREK Tomasz936,64PK

Zawody o Puchar Prezesa – 10.09.2022

Podstawą do zakwalifikowania uczestnika do rozgrywek jest wypełnienie ONLINE na stronie Klubu do dnia
09 września 2022 r. karty zgłoszeniowej.


Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [158.16 KB]

Rezultaty Otwarte Zawody o Puchar Wójta Gminy Terespol – Aktualizacja

Nazwisko i imięKategoriaWynikx10Uwagi
Chajewski Cyprianszkoła podstawowa72
Czajka Piotrszkoła podstawowa65
Saczuk Szymonszkoła podstawowa60
Antonowicz Wiktorszkoła podstawowa56
Paluch Jakubszkoła podstawowa55
Hubert Panasszkoła podstawowa54
Julia Kowalukszkoła podstawowa52
Cyprian Podgórskiszkoła podstawowa49
Andrzejuk Majaszkoła podstawowa46
Kapłan Bartłomiejszkoła podstawowa431
Saczewko Hubertszkoła podstawowa40
Karol Kowalukszkoła podstawowa35
Mateusz Selukszkoła podstawowa32
Andrzejuk Bartłomiejszkoła podstawowa29
Szczygielski Dawidszkoła podstawowa28
Maksymilian Panasszkoła podstawowa26
Tymon Sawczukszkoła podstawowa21
Michal Szymanskiszkoła podstawowa20
Sebastian Starzyńskiszkoła podstawowa18
Michalina Mrozikszkoła podstawowa17
Mikolaj Sawczukszkoła podstawowa15
Pola Ostapiukszkoła podstawowa11
Hawryluk Michałszkoła podstawowa10
Weronika Szczygielskaszkoła podstawowa4
Nazwisko i imięKategoriaWynikx10Uwagi
Eichler Carolinszkoła ponadpodstawowa 711
Nazwisko i imięKategoriaWynikx10Uwagi
GRZEGORZ PROKOPIUKdorośli772
Robert Malinowskidorośli74
Jaroslaw Blaszczakdorośli69
Hawryluk Jarosławdorośli66
Kapłan Dariuszdorośli62
Piwniczuk Krzysztofdorośli589,9
Piwniczuk Zbigniewdorośli58
Hubert Fabisiakdorośli53
Malgorzata Bielakdorośli52
Andrzej Waszczukdorośli49
Grzegorz Weresadorośli48
Pawel Miszczukdorośli47
Maik Mariuszdorośli45
Motek Piotrdorośli45
Loda Adamdorośli44
Konrad Luciukdorośli43
Saczewko Malgorzatadorośli41
Michal Dobrowolskidorośli41
Chajewski Arturdorośli36
Dominik Ostapiukdorośli34
Daniel Dobrolinskidorośli32
Piatek Marcindorośli30
Markowski Zbigniewdorośli29
Andrzej Karmaszdorośli28
Ostapiuk Robertdorośli28
Jan Karmaszdorośli21
Slawomir Kulpadorośli16
Anna Ostapiukdorośli16
Artur Panasdorośli12
Damian Malinowskidorośli9
Anna Luciukdorośli3

Wiosenne Zawody Strzeleckie – 23.04.2022

Zapraszamy na zawody strzeleckie organizowane przez Klub Strzelecki Kaliber Małaszewicze.
Zawody z obserwatorem LZSS.

Obowiązkowy formularz zgłoszeniowy

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [157.52 KB]

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie – 4.12.2021 – Rezultaty

Ostatnie zawody w tym sezonie uważamy za zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, sędziom za czuwanie nad wszystkimi i Firmie CARSED za wspieranie naszego klubu. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [216.35 KB]

Jesienne Zawody Strzeleckie – 16.10.2021 – Rezultaty

25 m Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów

 Imie I NazwiskoPcz
 1.BURLIKOWSKI Robert162
 2.KOMOROWSKI Lukasz145
 3.KAZNIUK Piotr139
 4.HOLOWNIA Tomasz127
 5.CUDNY Mariusz119
 6.MARCINIUK Pawel114
 7.PRZYSOWA Marcin98
 8.KRZYMOWSKI Tomasz87
 9.STRZALINSKI Hubert70
 10.JANIGA Jakub59
 11.MIKULSKI Robert56
 12.KABUS Adrian54
 13.DZIURDZIAK Piotr52
 14.JANIGA Tomasz52
 15.KRAMEK Adam45
 16.CHAJEWSKI Artur42
 17.GASIOROWSKI Krzysztof21
 18.CIURA Pawel4
 19.STASIAK Aleksander0
 20.PIWNICZUK Krzyszof0
 21.BURY Tomasz0
 22.JASZCZUK Grzegorz0
 23.DANILUK Szymon0
 24.NAUMIUK Sebastain0

25 m Pistolet sportowy 20 strzałów

 Imie I NazwiskoPsp
1.BURLIKOWSKI Robert158
2.KOMOROWSKI Lukasz145
3.CUDNY Mariusz139
4.DZIURDZIAK Piotr72
5.KRZYMOWSKI Tomasz63
6.CHAJEWSKI Artur38
7.ZAKRZEWSKI Bogdan36
8.GASIOROWSKI Krzysztof21
9.MIKULSKI Robert0
10.MARCINIUK Pawel0
11.KAZNIUK Piotr0
12.KAPLAN Dariusz0
13.KAPLAN Bartlomiej0
14.STASIAK Aleksander0
15.PIWNICZUK Krzyszof0
16.OLSZEWSKI Fabian0
17.HOLOWNIA Tomasz0
18.KABUS Adrian0
19.JASZCZUK Grzegorz0
20.DANILUK Szymon0
21.PRZYSOWA Marcin0
22.NAUMIUK Sebastain0
23.CIURA Pawel0

50 m Karabin sportowy 20 strzałów

 Imie I nazwiskoKsp
1.BURLIKOWSKI Robert162
2.CHAJEWSKI Artur147
3.CUDNY Mariusz147
4.STASIAK Aleksander138
5.KOMOROWSKI Lukasz136
6.KRZYMOWSKI Tomasz134
7.JANIGA Tomasz134
8.PANAS Artur124
9.DZIURDZIAK Piotr118
10.KAPLAN Dariusz116
11.KAZNIUK Piotr110
12.JANIGA Jakub103
13.MIKULSKI Robert98
14.HOLOWNIA Tomasz98
15.PRZYSOWA Marcin98
16.GASIOROWSKI Krzysztof85
17.KAPLAN Bartlomiej77
18.DEMCZUK Karol76
19.BURY Tomasz67
20.PIWNICZUK Krzyszof34
21.CIURA Pawel7
22.MARCINIUK Pawel0
23.ZAKRZEWSKI Bogdan0
24.OLSZEWSKI Fabian0
25.KABUS Adrian0
26.JASZCZUK Grzegorz0
27.DANILUK Szymon0
28.NAUMIUK Sebastain0
29.PIATEK Marcin0

10m Strzelba gładkolufowa 10 strzałów

 Imie I nazwiskoStrzelbaCzas
1.CUDNY Mariusz1017,25
2.PIWNICZUK Krzyszof1020,58
3.DZIURDZIAK Piotr1020,65
4.PIATEK Marcin1021,45
5.KOMOROWSKI Lukasz1021,48
6.GASIOROWSKI Krzysztof1031,04
7.KAZNIUK Piotr1040,5
8.KAPLAN Dariusz10129
9.CHAJEWSKI Artur926,86
10.KRZYMOWSKI Tomasz928,8
11.BURY Tomasz938,45
12.OLSZEWSKI Fabian978,22
13.HOLOWNIA Tomasz818,23
14.ZAKRZEWSKI Bogdan835,48
15.KABUS Adrian837,02
16.MARCINIUK Pawel856,02
17.MIKULSKI Robert858,54
18.PRZYSOWA Marcin864,31
19.KAPLAN Bartlomiej867,85
20.CIURA Pawel747,42
21.BURLIKOWSKI Robert522,85
22.JANIGA Jakub1014,4
23.JANIGA Tomasz1019,71
24.STASIAK Aleksander00
25.JASZCZUK Grzegorz00
26.DANILUK Szymon00
27.NAUMIUK Sebastain00

Jesienne Zawody Strzeleckie – 16.10.2021

Zapraszamy na Jesienne Zawody Strzeleckie – 16.10.2021 .
Zawody wpisane do kalendarza LZSS z udziałem obserwatora z ramienia LZSS

Formularz rejestracyjny:
[contact-form-7 id=”5086″ title=”Letnie Zawody Strzeleckie 12.06.2021_copy”]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [159.57 KB]

Wschodnia Dynamiczna Liga Strzelecka vol.2 – 7.08.2021

Zapraszamy na druga rundę WDLS rozgrywanej na strzelnicy sportowej Fort Kobylany.

Formularz rejestracyjny
[contact-form-7 id=”5040″ title=”WDLS vol.2 – 7.08.2021 – Zgłoszenie za zawody”]

Regulamin zawodów

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [854.41 KB]

Tory

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [442.87 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [527.63 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [554.89 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [446.95 KB]

Letnie Zawody Strzeleckie – 12.06.2021 – Rezultaty

25 m Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów

 Imie I nazwiskoseria 1seria 2wynikUWAGI
1.BURLIKOWSKI Robert8977166
2.MADEJCZYK Adam7464138
3.CUDNY Mariusz6263125
4.Komorowksi Lukasz5569124
5.MROZIK Piotr4870118
6.PIWNICZUK Krzysztof5457111
7.SOSZYNSKI Artur4261103
8.KOCIUK Michal455398
9.HOLOWNIA Tomasz462975
10.REDUCHA Wojsciech381553
11.WASZCZUK Jaroslaw351449
12.OLSZEWSKI Fabian321547
13.SEMENIUK Szymon202545
14.BURY Tomasz242044
15.Dziurdziak Piotr04343
16.KONDRATIUK Zygmunt33538
17.ZAKRZEWSKI Bogdan81523
18.POSTRZYGACZ Jacek13013
19.Gásiorowski Krzysztof4610
20.POSTRZYGACZ Mateusz268
21.DZIEWULSKI Jaroslw044
22.PANAS Artur000
23.DUDEK Marcin000
24.MOTEK Piotr4565110PK
25.JOHAN Dariusz206585PK
26.OSTAPIUK Robert5465119PK
27.SAWCZUK Lukasz4875123PK
28.PIÁTEK Marcin6578143PK
29.WIRTH Marek652489PK

25 m Pistolet sportowy 20 strzałów

 Imie I nazwiskoseria 1seria 2WynikUWAGI
1.BURLIKOWSKI Robert8480164
2.MADEJCZYK Adam6778145
3.Komorowksi Lukasz7065135
4.DZIEWULSKI Jaroslw6569134
5.SOSZYNSKI Artur5961120
6.CUDNY Mariusz5860118
7.BURY Tomasz5253105
8.MROZIK Piotr434689
9.REDUCHA Wojsciech234568
10.KONDRATIUK Zygmunt452166
11.HOLOWNIA Tomasz342660
12.OLSZEWSKI Fabian43438
13.POSTRZYGACZ Jacek61622
14.SEMENIUK Szymon81220
15.POSTRZYGACZ Mateusz13619
16.ZAKRZEWSKI Bogdan4711
17.KOCIUK Michal000
18.WASZCZUK Jaroslaw000
19.Dziurdziak Piotr000
20.DUDEK Marcin000
21.MOTEK Piotr4565110PK
22.JOHAN Dariusz6545110PK
23.OSTAPIUK Robert232144PK
24.SAWCZUK Lukasz6748115PK
25.PIÁTEK Marcin3665101PK
26.WIRTH Marek143549PK

50 m Karabin sportowy 20 strzałów

 Imie I nazwiskoseria 1seria 2WynikUWAGI
1.MADEJCZYK Adam8373156
2.POSTRZYGACZ Mateusz8270152
3.DZIEWULSKI Jaroslw7261133
4.HOLOWNIA Tomasz6656122
5.BURLIKOWSKI Robert5962121
6.MROZIK Piotr6356119
7.CUDNY Mariusz6542107
8.POSTRZYGACZ Jacek6441105
9.Komorowksi Lukasz6044104
10.BURY Tomasz4757104
11.SOSZYNSKI Artur6339102
12.KONDRATIUK Zygmunt574299
13.REDUCHA Wojsciech136477
14.WASZCZUK Jaroslaw343771
15.OLSZEWSKI Fabian342862
16.SEMENIUK Szymon253257
17.Dziurdziak Piotr123244
18.DUDEK Marcin033
19.ZAKRZEWSKI Bogdan202
20.KOCIUK Michal000
21.MOTEK Piotr4578123PK
22.JOHAN Dariusz326597PK
23.OSTAPIUK Robert464591PK
24.SAWCZUK Lukasz67884PK
25.PIÁTEK Marcin4565110PK
26.WIRTH Marek6535100PK

10m Strzelba gładkolufowa 10 strzałów

 Imie I nazwiskoPunktyCzasUwagi
1.MADEJCZYK Adam1018,45 
2.BURLIKOWSKI Robert1023,75 
3.SOSZYNSKI Artur1027,02 
4.Komorowksi Lukasz1031,49 
5.KONDRATIUK Zygmunt1038,05 
6.DZIEWULSKI Jaroslw1044,22 
7.HOLOWNIA Tomasz918,24 
8.Dziurdziak Piotr918,82 
9.MROZIK Piotr956,86 
10.ZAKRZEWSKI Bogdan991,57 
11.CUDNY Mariusz825,18 
12.POSTRZYGACZ Mateusz828,11 
13.POSTRZYGACZ Jacek831,79 
14.BURY Tomasz733,85 
15.OLSZEWSKI Fabian743,45 
16.SEMENIUK Szymon743,54 
17.KOCIUK Michal744,05 
18.DUDEK Marcin747,87 
19.REDUCHA Wojsciech749,76 
20.WASZCZUK Jaroslaw624,65 
21.MOTEK Piotr928,54PK
22.JOHAN Dariusz1031,87PK
23.OSTAPIUK Robert1025,54PK
24.SAWCZUK Lukasz927,98PK
25.PIÁTEK Marcin828,18PK
26.WIRTH Marek954,65PK

Letnie Zawody Strzeleckie – 12.06.2021

Zapraszamy na zawody strzeleckie rozgrywane w konkurencjach:

• karabin sportowy 50 metrów – leżąc 5 strzałów próbnych i 20 strzałów ocenianych, czas: 5 min na strzały próbne oraz 4 serie oceniane po 5 strzałów,
• pistolet centralnego zapłonu 25 metrów – stojąc 5 strzałów próbnych i 20 strzałów ocenianych, czas: 5 min na strzały próbne oraz 4 serie oceniane po 5 strzałów,
• pistolet sportowy 25 metrów – stojąc 5 strzałów próbnych i 20 strzałów ocenianych, czas: 5 min na strzały próbne oraz 4 serie oceniane po 5 strzałów,
• strzelba gładkolufowa 10 metrów – stojąc 10 strzałów ocenianych do celów metalowych na czas.

Formularz rejestracyjny poniżej.

Regulamin zawodów:

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [158.74 KB]

Formularz rejestracyjny

[contact-form-7 id=”4502″ title=”Letnie Zawody Strzeleckie 12.06.2021″]

Wiosenne Zawody Strzeleckie -08.05.2021

Wiosenne Zawody Strzeleckie wpisane do kalendarza LZSS z udziałem obserwatora z ramienia LZSS w konkurencjach strzeleckich:
• karabin sportowy 50 m – 5 + 20 strzałów leżąc,
• pistolet centralnego zapłonu 25 m – 5 + 20 strzałów stojąc
• pistolet sportowy 25 m – 5 + 20 strzałów stojąc
• strzelba gładkolufowa 10 m – 10 strzałów stojąc 

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [158.73 KB]

Formularz rejestracyjny

[contact-form-7 id=”4502″ title=”Wiosenne Zawody Strzeleckie”]
dav

WDLS vol.1 – 12.07.2020 – Rezultaty

Pierwsza runda Wschodniej Dynamicznej Ligi Strzeleckiej za nami.
Zawody organizowane dzięki współpracy dwóch klubów KS VIS Międzyrzec Podlaski i KS Kaliber Małaszewicze owocują coraz większą popularnością, a to wszystko dzięki uczestnikom, którzy biorą udział w zawodach.
W tym miejscu dziękujemy także sponsorom, którzy nas wspierają:
– ProTech Guns
– Delta Optical Polska
– Cyngiel Broń i Amunicja
– Pesan
Pierwsze zawody w ramach ligi zostały zorganizowane w 4 kategoriach. Standard, Open, Mini Rifle oraz PCC.




Przeniesienie zawodów “Wiosenne Zawody Strzeleckie”

Informujemy, iż zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Sportu, Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Lubelskiego Związku Strzelectwa Sportowego dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, zawody strzeleckie ” I Runda Wschodniej Dynamicznej Ligi Strzeleckiej ″ nie odbędą się w zaplanowanym terminie 25.04.2020.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Przeniesienie zawodów I Rundy WDLS

Informujemy, iż zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Sportu, Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Lubelskiego Związku Strzelectwa Sportowego dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, zawody strzeleckie ” I Runda Wschodniej Dynamicznej Ligi Strzeleckiej ″ nie odbędą się w zaplanowanym terminie 25.04.2020.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Pozostałe terminy zawodów strzeleckich pozostają bez zmian.

Przeniesienie zawodów Kaliber Starcie 1

Informujemy, iż zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Sportu, Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Lubelskiego Związku Strzelectwa Sportowego dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, zawody strzeleckie”Kaliber Starcie 1″ nie odbędą się w zaplanowanym terminie 21.03.2020.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Pozostałe terminy zawodów strzeleckich pozostają bez zmian.