Speed Steel 2024 – 18.05.2024 – Rezultaty

KARABIN SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,832,282,647,752,112,322,176,614,35
2.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze3,693,882,39,873,142,833,29,1719,04
3.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze3,072,853,0893,2844,1111,3920,39
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,054,545,513,092,672,563,118,3421,43
5.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,63,583,0311,213,283,914,2311,4222,63
6.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze33,765,1411,92,864,65,7913,2525,15
7.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,977,288,7422,992,912,794,149,8432,83
8.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5,183,874,3213,373,836,4412,7523,0236,39
9.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4,044,373,2711,684,726,1216,8427,6839,36
10.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze6,193,664,8114,666,037,4311,9625,4240,08
11.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,497,196,9119,5968,810,325,144,69
12.DAC NorbertKaliber Małaszewicze14,225,373,5323,124,015,4124,4133,8356,95
13.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze6,526,453036,455,436,548,6620,6357,08
14.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze3,523,613037,138,111,0511,853168,13
15.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030902,85116,3820,23110,23
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030903,615,0413,2321,88111,88
17.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze303030908,459,779,4527,67117,67
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze303030905,385,5218,0628,96118,96
19.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze16,43303076,4316,5513,8714,2244,64121,07
20.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze12,4513,013055,4630303090145,46
21.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze26,0922,272472,3630303090162,36
22.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze24,5312,3415,7252,5930303090142,59PK
23.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze8,5611,58818,8839,02817,4314,1411,5243,0982,118PK
24.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze15,856,5411,7834,174,568,343042,977,07PK
25.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze7,869,2212,5629,6430303090119,64PK
26.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze6,459,0423,0538,5416,6617,0812,4346,1784,71PK

PISTOLET SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,798,474,6318,893,914,143,6711,7230,61
2.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,884,213,3710,464,578,189,5522,332,76
3.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,239,633045,863,043,245,511,7857,64
4.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze15,54,213049,713,245,168,4116,8166,52
5.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze5,67112339,6714,5211,664,2330,4170,08
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze5,029,443044,464,561012,1626,7271,18
7.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze7,3813,6511,0732,110,2614,6115,134072,1
8.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze10,473,8411,8326,147,5210,943048,4674,6
9.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze7,52306,7744,293,725,473039,1983,48
10.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze3014,2614,859,064,1812,1813,0229,3888,44
11.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3029308930303090179
12.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4315,5515,5645,547,547,873045,4190,95
13.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze13,4414,764,3432,5423,2115,433068,64101,18
14.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze303030907,458,928,7825,15115,15
15.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze17,2315,731951,9621,4316,333067,76119,72
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030906,6116,1416,3739,12129,12
17.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030908,158,843046,99136,99
18.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze13,333013,5256,8530303090146,85
19.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309026,78303086,78176,78
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze3030309030303090180
21.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze15,6514,323059,9730303090149,97PK
22.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze7,656,7815,2329,6615,4419,27,4542,0971,75PK
23.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze303030906,788,455,4520,68110,68PK
24.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze16,227,5411,9935,757,458,297,9523,6959,44PK
25.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze9,7714,4214,3238,5130303090128,51PK

PISTOLET CENTRALNY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze3,554,937,0715,552,493,53,349,3334,21
2.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,814,917,4616,183,212,777,0513,0342,24
3.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze3,723,876,5414,133,995,295,8915,1744,47
4.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,957,4417,344,674,228,0316,9251,18
5.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze4,977,4410,522,914,674,746,4615,8754,65
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze8,665,7710,1424,576,817,29,0323,0470,65
7.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze6,7811,813,6232,27,858,078,4724,3980,98
8.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze3033367,448,3114,6630,4196,82
9.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze4,915,177,4917,574,36,943041,24100,05
10.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze15,4312,3217,4445,197,868,911,7828,54102,27
11.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze13,3411,543054,888,726,9311,1326,78108,44
12.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze13,12303073,124,625,917,8218,35109,82
13.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030904,234,699,1218,04126,08
14.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4415,653060,097,548,4325,6541,62143,33
15.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,7716,7711,1533,695,7303065,7165,09
16.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze26,4323,333079,7612,3212,8818,9844,18168,12
17.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze15,08303075,086,8815,183052,06179,2
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309012,1213,7628,1153,99197,98
19.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze18,0622,769,6250,4430303090230,44
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze10,883011,9752,8530303090232,85
21.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze11,82303071,8230303090251,82
22.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3030309030303090270
23.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze17,331414,6345,9623,3416,7514,3254,41154,78PK
24.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze3030309016,7613,5515,3245,63181,26PK
25.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze6,678,349,3524,368,529,3510,4328,380,96PK
26.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze10,4313,4511,6535,538,679,055,7623,4882,49PK
27.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze15,6614,3918,9849,0311,32303071,32191,67PK

Egzamin na patent strzelecki – czerwiec

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w czerwcu odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 16 czerwca 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 2.06.2024 21:00 / 14.06.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.

Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-czerwcu

Egzamin na Patent Strzelecki – maj

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w maju odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 12 maja 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 28.04.2024 21:00 / 10.05.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-maju-2024

Egzaminy na patent strzelecki- kwiecień

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w kwietniu odbędą się 2 egzaminy stwierdzające posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 7 kwietnia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 24.03.2024 21:00 / 5.04.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.
  • 14 kwietnia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 102, rejestracja w Portalu PZSS: 31.03.2024 21:00 / 12.04.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.
Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzaminy-na-patent-strzelecki-w-kwietniu-2024

Składka członkowska na rok 2024

Zarządu Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach
z dnia 05 października 2022 roku w sprawie wysokości składek członkowskich na rok 2023 oraz lata kolejne.
Zarząd Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach na posiedzeniu
w dniu 05 października 2022 roku, działając na podstawie §21 pkt 8) i pkt 10)
Statutu Klubu Strzeleckiego “KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach z dnia 18 lutego
2017 roku, uchwala co następuje:


§1
Ustala się wysokość składki członkowskiej na rok 2023 oraz na lata kolejne, na kwotę
400 (czterysta) zł.
§2
Ustala się wysokość składki członkowskiej na rok 2023 oraz na lata kolejne, dla
członków zrzeszonych w „Sekcji kolekcjonerskiej dla służb mundurowych KS KALIBER” na kwotę 200
(dwieście) zł.


Składki należy wpłacać do 31 marca danego roku kalendarzowego.
45 2030 0045 1110 0000 0282 1510

BNP Paribas Biała Podlaska
tytułem składka członkowska na rok 2024 “imię i nazwisko”

Walne Zebranie Członków

Zarząd Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach informuję, iż zwołuje
Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Klubu na dzień 17 lutego 2024 roku (sobota)
godzinę 18.45 w Świetlicy Wiejskiej w Dobryniu Dużym (Dobryń Duży 70a, 21-512 Zalesie),
a w przypadku braku wymaganego kworum, w drugim terminie, w tym samym dniu i miejscu
o godzinie 19.00.
Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie w pierwszym terminie Sprawozdawczego Walnego Zebrania Członków przez Prezesa Zarządu
    Klubu i stwierdzenie ważności Zebrania lub braku kworum.
  2. W przypadku braku kworum otwarcie Zebrania w drugim terminie i stwierdzenie ważności tego Zebrania.
  3. Wybór Przewodniczącego Zebrania, Sekretarza Zebrania, Komisji Skrutacyjnej.
  4. Przedstawienie przez Przewodniczącego Zebrania porządku obrad oraz Regulaminu Zebrania.
  5. Zatwierdzenie protokołu ze Sprawozdawczo Wyborczego Walnego Zebrania Członków z dnia 25.02.2023 r.
  6. Sprawozdanie Zarządu Klubu z działalności Klubu za rok 2023 w tym sprawozdania: „Bilans sporządzony na
    dzień 31.12.2023 r.” oraz „Rachunek Zysków i Strat za okres 01.01 – 31.12.2023 r.”
  7. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdań Zarządu Klubu.
  8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2023.
  9. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Komisji Rewizyjnej.
  10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium Członkom Zarządu Klubu.
  11. Przedstawienie założeń budżetu na rok 2024 a w nim planowane wydatki na: zawody, kursy, szkolenia,
    rozwój strzelnicy, sekcję juniorów.
  12. Dyskusja nad przedstawionym budżetem i głosowanie nad jego przyjęciem.
  13. Wolne wnioski.
  14. Dyskusja.
  15. Zamknięcie Zebrania.