Speed Steel 2024 – 18.05.2024 – Rezultaty

KARABIN SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,832,282,647,752,112,322,176,614,35
2.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze3,693,882,39,873,142,833,29,1719,04
3.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze3,072,853,0893,2844,1111,3920,39
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,054,545,513,092,672,563,118,3421,43
5.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,63,583,0311,213,283,914,2311,4222,63
6.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze33,765,1411,92,864,65,7913,2525,15
7.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,977,288,7422,992,912,794,149,8432,83
8.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5,183,874,3213,373,836,4412,7523,0236,39
9.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4,044,373,2711,684,726,1216,8427,6839,36
10.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze6,193,664,8114,666,037,4311,9625,4240,08
11.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,497,196,9119,5968,810,325,144,69
12.DAC NorbertKaliber Małaszewicze14,225,373,5323,124,015,4124,4133,8356,95
13.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze6,526,453036,455,436,548,6620,6357,08
14.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze3,523,613037,138,111,0511,853168,13
15.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030902,85116,3820,23110,23
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030903,615,0413,2321,88111,88
17.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze303030908,459,779,4527,67117,67
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze303030905,385,5218,0628,96118,96
19.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze16,43303076,4316,5513,8714,2244,64121,07
20.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze12,4513,013055,4630303090145,46
21.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze26,0922,272472,3630303090162,36
22.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze24,5312,3415,7252,5930303090142,59PK
23.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze8,5611,58818,8839,02817,4314,1411,5243,0982,118PK
24.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze15,856,5411,7834,174,568,343042,977,07PK
25.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze7,869,2212,5629,6430303090119,64PK
26.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze6,459,0423,0538,5416,6617,0812,4346,1784,71PK

PISTOLET SPORTOWY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,798,474,6318,893,914,143,6711,7230,61
2.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze2,884,213,3710,464,578,189,5522,332,76
3.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze6,239,633045,863,043,245,511,7857,64
4.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze15,54,213049,713,245,168,4116,8166,52
5.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze5,67112339,6714,5211,664,2330,4170,08
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze5,029,443044,464,561012,1626,7271,18
7.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze7,3813,6511,0732,110,2614,6115,134072,1
8.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze10,473,8411,8326,147,5210,943048,4674,6
9.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze7,52306,7744,293,725,473039,1983,48
10.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze3014,2614,859,064,1812,1813,0229,3888,44
11.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3029308930303090179
12.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4315,5515,5645,547,547,873045,4190,95
13.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze13,4414,764,3432,5423,2115,433068,64101,18
14.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze303030907,458,928,7825,15115,15
15.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze17,2315,731951,9621,4316,333067,76119,72
16.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze303030906,6116,1416,3739,12129,12
17.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030908,158,843046,99136,99
18.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze13,333013,5256,8530303090146,85
19.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309026,78303086,78176,78
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze3030309030303090180
21.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze15,6514,323059,9730303090149,97PK
22.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze7,656,7815,2329,6615,4419,27,4542,0971,75PK
23.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze303030906,788,455,4520,68110,68PK
24.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze16,227,5411,9935,757,458,297,9523,6959,44PK
25.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze9,7714,4214,3238,5130303090128,51PK

PISTOLET CENTRALNY

1:  SHOWDOWNSUMA2: OUTER LIMITSSUMAsuma koncowaUwagi
czas 1czas 2czas 3czas 1czas 2czas 3 
LP.Nazwisko ImieKlub   0   00
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze3,554,937,0715,552,493,53,349,3334,21
2.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze3,814,917,4616,183,212,777,0513,0342,24
3.SZPYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze3,723,876,5414,133,995,295,8915,1744,47
4.PIĘTKA KarolZKS Warszawa4,957,4417,344,674,228,0316,9251,18
5.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze4,977,4410,522,914,674,746,4615,8754,65
6.DAC NorbertKaliber Małaszewicze8,665,7710,1424,576,817,29,0323,0470,65
7.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze6,7811,813,6232,27,858,078,4724,3980,98
8.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze3033367,448,3114,6630,4196,82
9.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze4,915,177,4917,574,36,943041,24100,05
10.PRZYSOWA MarcinKaliber Małaszewicze15,4312,3217,4445,197,868,911,7828,54102,27
11.OLSZEWSKI FabianKaliber Małaszewicze13,3411,543054,888,726,9311,1326,78108,44
12.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze13,12303073,124,625,917,8218,35109,82
13.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze303030904,234,699,1218,04126,08
14.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze14,4415,653060,097,548,4325,6541,62143,33
15.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5,7716,7711,1533,695,7303065,7165,09
16.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze26,4323,333079,7612,3212,8818,9844,18168,12
17.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze15,08303075,086,8815,183052,06179,2
18.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze3030309012,1213,7628,1153,99197,98
19.KORNILK PawełKaliber Małaszewicze18,0622,769,6250,4430303090230,44
20.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze10,883011,9752,8530303090232,85
21.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze11,82303071,8230303090251,82
22.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze3030309030303090270
23.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze17,331414,6345,9623,3416,7514,3254,41154,78PK
24.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze3030309016,7613,5515,3245,63181,26PK
25.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze6,678,349,3524,368,529,3510,4328,380,96PK
26.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze10,4313,4511,6535,538,679,055,7623,4882,49PK
27.PIĄTEK MarcinKaliber Małaszewicze15,6614,3918,9849,0311,32303071,32191,67PK

Egzamin na patent strzelecki – czerwiec

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w czerwcu odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 16 czerwca 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 2.06.2024 21:00 / 14.06.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.

Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-czerwcu

Egzamin na Patent Strzelecki – maj

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w maju odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 12 maja 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 28.04.2024 21:00 / 10.05.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-maju-2024

Wiosenne Zawody Strzeleckie – 13.04.2024 – Rezultaty

Psp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze8582 1671
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski8482 1661
3.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7874 1521
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze7471 145
5.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski7167 1381
6.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze7164 1351
7.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska6159 120
8.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska6158 119
9.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze6257 119
10.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze5959 118
11.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze6056 116
12.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze5955 1141
13.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze5853 111
14.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska5653 109
15.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica5250 102
16.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5447 101
17.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze5443 97
18.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze3938 77
19.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4134 75
20.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze4034 74
21.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze3427 61
22.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze3522 57
23.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze2521 46
24.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze2413 37
25.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze211536
26.ZIENTARA RobertKaliber Mława2312 35
27.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze1512 27
28.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze168 24 
29.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze118 19 
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze117 18
31.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze67 13
32.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze120 12 
33.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze2406 
34.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze00 0
35.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze4324 67PK
36.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze6546 111PK
37.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze6353 116PK
38.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze3025 55PK
39.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze263 29PK
40.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze36 9PK
41.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze1445 59PK

Pcz

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze8686 172
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski8584 1693
3.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7472 146
4.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski7467 141
5.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska6860 128
6.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze6558 1231
7.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica6556 121
8.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska6257 119
9.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze5750 107
10.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze5551 106
11.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze5550 105
12.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze6735 102
13.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze5347 100
14.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze4845 931
15.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze4543 881
16.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze4538 83
17.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze4340 83
18.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze4335 781
19.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze3935 74
20.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze3835 73
21.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze4032 72 
22.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze3329 62
23.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska3127 58
24.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze545 50
25.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze2217 39 
26.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze343 37
27.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze2011 31
28.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze1318 31
29.DAC NorbertKaliber Małaszewicze1813 31 
30.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze1312 25 
31.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze149 23 
32.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze1310 23 
33.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze45 9  
34.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze51 6 
35.ZIENTARA RobertKaliber Mława33 6 
36.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze30 3 
37.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze4732 79PK
38.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze4312 55PK
39.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze4234 76PK
40.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze4365 108PK
41.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze4324 67PK
42.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze1223 35PK
43.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze4322 65PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze94911852
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski79791581
3.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze7471145 
4.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze6572137 
5.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze6868136 
6.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska6858126 
7.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze6756123 
8.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze59631221
9.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze6454118 
10.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze6450114 
11.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska3968107  
12.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze57481051
13.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski6043103 
14.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze454994 
15.DAC NorbertKaliber Małaszewicze435093 
16.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze543690 
17.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze3548831
18.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze424183 
19.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze483280 
20.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze443478 
21.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze4630761 
22.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze403070  
23.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze85664  
24.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze312859  
25.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze322254  
26.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze341852  
27.ZIENTARA RobertKaliber Mława371350  
28.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica211940  
29.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska231437  
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze211637  
31.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze161329  
32.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze16824  
33.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze121224  
34.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze10010
35.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze808
36.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze718  
37.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze302959 PK
38.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze533487 PK
39.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze534598 PK
40.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze443478 PK
41.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze8667153 PK
42.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze6745112 PK
43.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze435699 PK

Strzelba Standard

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze1018,82 
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski1019,39 
3.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze1019,91 
4.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze1020,04 
5.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze1023,76 
6.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze1024,02 
7.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze1024,14 
8.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze1025,65 
9.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska1025,75 
10.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze1026,33 
11.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze1028,18 
12.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze1037,28 
13.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze1044,24 
14.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska10  
15.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze919,12 
16.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze919,72 
17.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze930,34 
18.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze931,03 
19.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze931,11 
20.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze932,45 
21.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze941,8 
22.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze942,67 
23.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze817,47 
24.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze835,29 
25.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze841,77 
26.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica447,5 
27.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze573,79 
28.DAC NorbertKaliber Małaszewicze  
29.ZIENTARA RobertKaliber Mława834,76
30.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze432,15 
31.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze1026,14PK
32.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze1032,45PK
33.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze1034,33PK
34.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze843,66PK

Strzelba OPEN

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze105,05 
2.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze106,94 
3.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze108,69 
4.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze109,45 
5.MIKOŁAJUK RobertGuardian Biała Podlaska1012,01 
6.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze916,54 
7.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze1013,22PK
8.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze68,46pk

Klasyfikacja generalna

Imię i NazwiskoKlubWynik
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze524
2.JACKOWSKI ArturVIS Międzyrzec Podlaski493
3.JACKOWSKI BronisławVIS Międzyrzec Podlaski382
4.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze381
5.MIKOŁĄJUK RobertGuardian Biała Podlaska344
6.MALINOWSKI DaminaKaliber Małaszewicze338
7.KRZYMOWSKI TomaszKaliber Małaszewicze334
8.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze322
9.PIWNICZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze319
10.MATCZUK KrzysztofKaliber Małaszewicze313
11.MALINOWSKI RobertGuardian Biała Podlaska304
12.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze292
13.CHAJEWSKI ArturKaliber Małaszewicze290
14.MACKIEWICZ DariuszKaliber Małaszewicze286
15.WAPA MariuszGuardian Biała Podlaska275
16.ROMANIUK ArturSagittarius Piątnica263
17.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze253
18.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze249
19.MEGES MariuszKaliber Małaszewicze241
20.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze238
21.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze238
22.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze236
23.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze233
24.ZARĘBA PiotrKaliber Małaszewicze226
25.SZPRYCHEL MarcinKaliber Małaszewicze226
26.JOHAN DariuszKaliber Małaszewicze223
27.WERESA GrzegorzKaliber Małaszewicze222
28.ŁUCIUK KonradKaliber Małaszewicze214
29.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze205
30.PUPIEL RyszardKaliber Małaszewicze187
31.MARKIEWICZ PiotrKaliber Małaszewicze182
32.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze156
33.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze138
34.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze127
35.LIPINSKI DariuszKaliber Małaszewicze126
36.DAC NorbertKaliber Małaszewicze124
37.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze94
38.ZIENTARA RobertKaliber Mława91
39.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze90
40.MAKSIMIUK MariuszKaliber Małaszewicze69
41.ŁUCIUK AnnaKaliber Małaszewicze60
42.PRZYGOCKI PiotrKaliber Małaszewicze51
43.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze43
44.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze0

Egzaminy na patent strzelecki- kwiecień

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w kwietniu odbędą się 2 egzaminy stwierdzające posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 7 kwietnia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 24.03.2024 21:00 / 5.04.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.
  • 14 kwietnia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.00 w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 102, rejestracja w Portalu PZSS: 31.03.2024 21:00 / 12.04.2024 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.
Źródło: https://lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzaminy-na-patent-strzelecki-w-kwietniu-2024

Składka członkowska na rok 2024

Zarządu Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach
z dnia 05 października 2022 roku w sprawie wysokości składek członkowskich na rok 2023 oraz lata kolejne.
Zarząd Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach na posiedzeniu
w dniu 05 października 2022 roku, działając na podstawie §21 pkt 8) i pkt 10)
Statutu Klubu Strzeleckiego “KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach z dnia 18 lutego
2017 roku, uchwala co następuje:


§1
Ustala się wysokość składki członkowskiej na rok 2023 oraz na lata kolejne, na kwotę
400 (czterysta) zł.
§2
Ustala się wysokość składki członkowskiej na rok 2023 oraz na lata kolejne, dla
członków zrzeszonych w „Sekcji kolekcjonerskiej dla służb mundurowych KS KALIBER” na kwotę 200
(dwieście) zł.


Składki należy wpłacać do 31 marca danego roku kalendarzowego.
45 2030 0045 1110 0000 0282 1510

BNP Paribas Biała Podlaska
tytułem składka członkowska na rok 2024 “imię i nazwisko”

Walne Zebranie Członków

Zarząd Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach informuję, iż zwołuje
Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Klubu na dzień 17 lutego 2024 roku (sobota)
godzinę 18.45 w Świetlicy Wiejskiej w Dobryniu Dużym (Dobryń Duży 70a, 21-512 Zalesie),
a w przypadku braku wymaganego kworum, w drugim terminie, w tym samym dniu i miejscu
o godzinie 19.00.
Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie w pierwszym terminie Sprawozdawczego Walnego Zebrania Członków przez Prezesa Zarządu
    Klubu i stwierdzenie ważności Zebrania lub braku kworum.
  2. W przypadku braku kworum otwarcie Zebrania w drugim terminie i stwierdzenie ważności tego Zebrania.
  3. Wybór Przewodniczącego Zebrania, Sekretarza Zebrania, Komisji Skrutacyjnej.
  4. Przedstawienie przez Przewodniczącego Zebrania porządku obrad oraz Regulaminu Zebrania.
  5. Zatwierdzenie protokołu ze Sprawozdawczo Wyborczego Walnego Zebrania Członków z dnia 25.02.2023 r.
  6. Sprawozdanie Zarządu Klubu z działalności Klubu za rok 2023 w tym sprawozdania: „Bilans sporządzony na
    dzień 31.12.2023 r.” oraz „Rachunek Zysków i Strat za okres 01.01 – 31.12.2023 r.”
  7. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdań Zarządu Klubu.
  8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2023.
  9. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Komisji Rewizyjnej.
  10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium Członkom Zarządu Klubu.
  11. Przedstawienie założeń budżetu na rok 2024 a w nim planowane wydatki na: zawody, kursy, szkolenia,
    rozwój strzelnicy, sekcję juniorów.
  12. Dyskusja nad przedstawionym budżetem i głosowanie nad jego przyjęciem.
  13. Wolne wnioski.
  14. Dyskusja.
  15. Zamknięcie Zebrania.

Przedłużenie licencji zawodniczej na rok 2024

OD 1 LISTOPADA !


1.Otwórz wniosek o przedłużenie licencji 2024 [ P K S ] na portalu portal.pzss.org.pl
2.Wybierz dyscypliny, na które chcesz przedłużyć licencje.
3. Sprawdź czy dane we wniosku się zgadzają.
4. Zaznacz niezbędne oświadczenia.
5.Kliknij zielony przycisk „Złóż wniosek”.
6.Opłać wniosek 50 zł – na konto klubu:
45 2030 0045 1110 0000 0282 1510
( w tytule: za wydanie licencji zawodniczej 2024 “Imię i Nazwisko”)

7. PZSS będzie rozpatrywał Twój wniosek dopiero po zatwierdzeniu przez Klub oraz WZSS.
8. PZSS ma 30 dni na wydanie licencji zawodniczej od dnia zaakceptowania przez WZSS.
9. Orzeczenie licencji będzie dostępne do pobrania w Portalu
10. Karta licencji zostanie wysłana na adres Klubu do 30 dni po nadaniu licencji.

Zawodnicy, którzy brali udział zawodach poza klubem macierzystym za zobowiązani dostarczyć uzupełniony “Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej

Nie pamiętasz hasła bądź loginu?
Napisz. Pomożemy.

Egzaminy na Patent Strzelecki w październiku 2023

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w październiku odbędą się dwa egzaminy stwierdzające posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMINY NA PATENT STRZELECKI.

  • 21 października 2023 r. (sobota) – godz. 9.00 w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 102, rejestracja w Portalu PZSS: 7.10.2023 21:15 / 19.10.2023 23:59. Dostępne miejsca – 80. Możliwość przeprowadzenia badań lekarskich na miejscu.
  • 28 października 2023 r. (sobota) – godz. 9.00 w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 14.10.2023 21:00 / 26.10.2023 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.
Żródło: https://www.lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzaminy-na-patent-strzelecki-w-pazdzierniku-2023

Zawody Strzeleckie “O Puchar Prezesa” – 9.09.2023 – Rezultaty

Pcz

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Seria 3Wynikx10Uwagi
1.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze8481852503
2.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze7978762331
3.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica837670229
4.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze747675225
5.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze7163601941
6.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5754521631
7.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze575452163
8.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze424136119
9.DAC NorbertKaliber Małaszewicze373429100
10.BURY TomaszKaliber Małaszewicze34322490
11.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze31282685
12.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze28262377
13.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze35202075
14.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze22183575
15.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze29232274
16.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze27252173
17.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze12222357
18.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze22171655
19.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze6341252
20.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze13111034
21.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze1210830
22.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze118625
23.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze64717
24.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze46616
25.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze5218
26.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze2114
27.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze25343291PK
28.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze36211067PK
29.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze22181050PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKLUBSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze9185176
2.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze74731471
3.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica8264146
4.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze72481201
5.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze5556111
6.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze5654110
7.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze6445109
8.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze4852100
9.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze484795
10.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze286593
11.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze3756931
12.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze6032921
13.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze425092
14.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze5438921
15.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze345488
16.DAC NorbertKaliber Małaszewicze503585
17.BURY TomaszKaliber Małaszewicze344983
18.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze473582
19.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze413677
20.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze433376
21.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze403474
22.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze452166
23.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze362258
24.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze1910
25.KOWALCZYK KarolKaliber Małaszewicze5510
26.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze101
27.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze453176PK
28.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze203555PK
29.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze232750PK

Strzelba

 Imie I nazwiskoKLUBStrzałyCzasUwagi
1.TROCEWICZ PawełKaliber Małaszewicze1021,8
2.MUCHA KarolKaliber Małaszewicze1022,03
3.DUDA BartoszKaliber Małaszewicze1037,07
4.ZBAŃSKI MaciejKaliber Małaszewicze1040,14
5.DUDA IreneuszKaliber Małaszewicze1044,54
6.STASIAK BłażejKaliber Małaszewicze1054,44
7.MIKULSKI RobertKaliber Małaszewicze1056,95
8.MROZIK PiotrKaliber Małaszewicze924,12
9.STASIAK AleksanderKaliber Małaszewicze930,11
10.DZIEWULSKI JarosławKaliber Małaszewicze945,76
11.BURY TomaszKaliber Małaszewicze945,77
12.PARCZEWSKI PatrykKaliber Małaszewicze949,73
13.PUŁAWSKI AdamKaliber Małaszewicze951,07
14.NAUMIUK SebastianKaliber Małaszewicze956,87
15.JASZCZUK GrzegorzKaliber Małaszewicze967,31
16.MILCZAREK WojciechKaliber Małaszewicze832,83
17.KOŁODYŃSKI KonradKaliber Małaszewicze827,11
18.SOKÓŁ PawełSten Wąwolnica834,88
19.MINCEWICZ StanisławKaliber Małaszewicze886,76
20.MADEJCZYK AdamKaliber Małaszewicze859,09
21.KORNILAK PawełKaliber Małaszewicze732,33
22.DAC NorbertKaliber Małaszewicze732,77
23.HOŁOWNIA TomaszKaliber Małaszewicze528,39
24.ZAKRZEWSKI BogdanKaliber Małaszewicze587,77
25.MAZUREK TomaszKaliber Małaszewicze1029,88PK
26.OSTAPIUK RobertKaliber Małaszewicze931,78PK
27.SAWCZUK ŁukaszKaliber Małaszewicze932,34PK
28.SEMENIUK SzymonKaliber Małaszewicze932,99PK
29.MARCINIUK PawełKaliber Małaszewicze826,06PK
30.SOSZYŃSKI ArturKaliber Małaszewicze839,02PK

Kurs Prowadzącego Strzelanie LOK

Zapraszamy na kurs “Prowadzącego strzelanie’, który odbędzie się w terminie 8-10 września 2023r.
Miejsce: Sala szkoleniowa Dobryń Duży 22 i strzelnica sportowa FORT Kobylany
Koszt: 700zł
Opłata tytułem : kurs prowadzacego strzelanie (imię i nazwisko)
45 2030 0045 1110 0000 0282 1510
Bank BGŻ oddział Biała Podlaska

.

Uczestnicy kursu nie muszą być członkami stowarzyszenia o charakterze strzeleckim/kolekcjonerskim ani posiadać patentu oraz licencji zawodniczej PZSS.


Wymagania:
ukończone 21 lat,
dobry stan zdrowia,
zgłoszenie i opłata za kurs ( telefoniczne lub email).
W zgłoszeniu powinny być zawarte informacje:
Imie i nazwisko, PESEL, Data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania i numer telefonu

Kurs kończy się uzyskaniem uprawnienia „Prowadzącego Strzelanie”, wydawanym przez ZG LOK, które potwierdza nabycie kwalifikacji do prowadzenia i nadzorowania strzelań z broni:
A) pneumatyczna
B) palna bocznego zapłonu
C) palna centralnego zapłonu
d) maszynowa (pistolet)
E) samoczynna
F) gładkolufowa (powtarzalna / pump action)
G) gładkolufowa
H) czarnoprochowa


Podczas kursu zapewniamy nieodpłatny catering – kawa, herbata, napoje, “coś słodkiego”.

Kontakt: info@klubkaliber.pl , tel.: 510-731-484 Maksymilian Karmasz

Zapraszamy!

Egzamin na Patent Strzelecki w sierpniu i wrześniu

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w sierpniu i wrześniu odbędzie się egzamin stwierdzające posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 26 sierpnia 2023 r. (sobota) – godz. 9.00 w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 12.08.2022 21:00 / 24.08.2023 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.
  • 10 września 2023 r. (niedziela) – godz. 9.00 w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 102, rejestracja w Portalu PZSS: 25.08.2023 21:00 / 8.09.2023 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.

Zmiana w ustawie o broni i amunicji

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 21 maja 1999 roku o broni i amunicji dokonanej na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 2023 roku o zmianie ustaw w celu likwidowania zbędnych barier administracyjnych i prawnych informujemy, że zgodnie z zapisami w/w ustawy staż członkowski w klubie przed przystąpieniem do egzaminu na patent strzelecki został skrócony do jednego miesiąca.

Pozostałe wymagania przystąpienia do egzaminu pozostają bez zmian

Źródło: https://www.pzss.org.pl/aktualnosci/zmiana-w-ustawie-o-broni-i-amunicji

I Runda WDLS – 8.07.2023

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [159.63 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [247.90 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [139.81 KB]

Otwarte Zawody o Puchar Wójta Gminy Terespol – Wyniki

Kategoria: Szkola podstawowa

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynikx10Uwagi
1.Bartosz Sawczukszkoła podstawowa67
2.Karol Bojarskiszkoła podstawowa51
3.Hawryluk Michałszkoła podstawowa44
4.Antonowicz Wiktorszkoła podstawowa35
5.Michalczuk Jakubszkoła podstawowa32
6.Izabella Dacszkoła podstawowa31
7.Michaluk Wiktorszkoła podstawowa12
8.Karol Kowalczykszkoła podstawowa10
9.Sawczuk Jacekszkoła podstawowa7
10.Jakuszko Patrycjaszkoła podstawowa3
11.Mikolaj Sadownikszkoła podstawowa0
12.Marcel Hawrylukszkola podstawowa0
13.Stasiak Kornelszkoła podstawowa0

Kategoria: Szkola ponadpodstawowa

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynik
1.Skrzypczak Nataliaszkoła ponadpodstawowa 53
2.Semeniuk Ignacyszkoła ponadpodstawowa 44
3.Janiga Szymonszkoła ponadpodstawowa 30
4.Jastrzębski Filipszkoła ponadpodstawowa  

Kategoria: Dorosli

LP.Nazwisko i ImięKategoriaWynikx10
1.Prokopiuk Grzegorzdorośli87
2.Hawryluk Jarosławdorośli80
3.Janiga Tomaszdorośli781
4.Mrozik Piotrdorośli74
5.Piwniczuk Krzysztofdorosli73
6.Trocewicz Paweldorosli69
7.Skolimowski Mariuszdorośli66
8.Mincewicz Mateuszdorośli65
9.Frączek Adamdorośli62
10.Grzegorz Weresadorośli62
11.Markowski Zbigniewdorośli61
12.Gryszko Tadeuszdorośli61
13.Semeniuk Szymondorośli61
14.Piotr Zarębadorośli601
15.Dac Norbertdorośli55
16.Michalczuk Piotrdorosli55
17.Kozłowski Zdzisławdorośli52
18.Ostapiuk Robertdorosli48
19.Stasiak Karoldorośli47
20.Loda Adamdorośli471
21.Myć Jolantadorośli44
22.Sawczuk Jerzydorosli441
23.Bielak Malgorzatadorośli37
24.Zbigniew Madejdorosli33
25.Janiga Jakubdorośli29
26.Wiktoruk Magdadorośli17
27.Johan Dariuszdorośli10
28.Sawczuk Jerzydorośli9
29.Sitniczuk Robertdorośli8
30.Sawczuk Michałdorośli7
31.PARCZEWSKI PATRYKdorośli0

Zawody ku pamięci Marka – Speed Steel – 20.05.2023 – Wyniki

Pistolet Centralnego Zapłonu

LP.Nazwisko ImieKlubCzas1:  FIVE To  GO2: ACCELERATORUwagi
1.KOSOWSKI ZdzislawGTS Jastrzab71,6641,2430,42
2.WIT-RUSIECKI AlbinGTS Jastrzab71,7239,4232,3
3.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze76,7734,6642,11
4.SZPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze83,9347,2836,65
5.WAPA MariuszGUARDIAN Biała Podl.86,5440,5845,96
6.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze89,7651,937,86
7.PRZYGOCKI PiotrKALIBER Małaszewicze152,4678,573,96
8.CUDNY MariuszKALIBER Małaszewicze159,1912039,19
9.IZDEBSKI DanielKALIBER Małaszewicze162,9793,6369,34
10.MAKSIMIUK MariuszKALIBER Małaszewicze163,0169,4593,56
11.ZIELINSKI MarekKALIBER Małaszewicze163,989,6874,22
12.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze164,3912044,39
13.KAPLAN DariuszKALIBER Małaszewicze171,5194,9576,56
14.JASZCZUK MateuszSAGITTARIUS Piątnica177,4812057,48
15.DUDEK MarcinKALIBER Małaszewicze180,6912060,69
16.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze192,4489,99102,45
17.MINCEWICZ StanislawKALIBER Małaszewicze202,01102,4599,56
18.MACKIEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze209,3389,33120
19.MILCAREK WojciechKALIBER Małaszewicze217,8697,86120
20.KOLODYSKI KonradKALIBER Małaszewicze221,15101,15120
21.PARCZEWSKI PatrykKALIBER Małaszewicze240120120
22.WERESA GrzegorzKALIBER Małaszewicze240120120
23.NAUMIUK SebastianKALIBER Małaszewicze240120120
24.OLSZEWSKI FabianKALIBER Małaszewicze240120120
25.OSTAPIUK RobertKALIBER Małaszewicze103,0449,4953,55PK
26.SAWCZUK LukaszKALIBER Małaszewicze104,6356,8747,76PK
27.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze131,3265,8865,44PK
28.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze135,1966,5268,67PK
29.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze155,9612035,96PK
30.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze176,6499,8276,82PK

Pistolet Sportowy

LP.Nazwisko ImieKlubCzas1:  FIVE To  GO2: ACCELERATORUwagi
1.SZPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze98,8665,6433,22
2.DUDEK MarcinKALIBER Małaszewicze115,356,2359,07
3.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze118,1361,1157,02
4.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze121,5263,0758,45
5.MACKIEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze122,6665,6457,02
6.JASZCZUK MateuszSAGITTARIUS Piątnica131,4967,6263,87
7.CUDNY MariuszKALIBER Małaszewicze159,5712039,57
8.MAKSIMIUK MariuszKALIBER Małaszewicze163,8987,5676,33
9.ZIELINSKI MarekKALIBER Małaszewicze165,6268,5497,08
10.IZDEBSKI DanielKALIBER Małaszewicze172,6893,6379,05
11.WERESA GrzegorzKALIBER Małaszewicze177,1312057,13
12.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze177,1312057,13
13.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze180,4595,5584,9
14.KONDRATIUK ZygmuntKALIBER Małaszewicze186,6512066,65
15.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze208,1412088,14
16.KAPLAN DariuszKALIBER Małaszewicze219,9612099,96
17.KOLODYSKI KonradKALIBER Małaszewicze219,9612099,96
18.PANAS ArturKALIBER Małaszewicze228,07108,07120
19.PRZYGOCKI PiotrKALIBER Małaszewicze228,07108,07120
20.MILCAREK WojciechKALIBER Małaszewicze240120120
21.MINCEWICZ StanislawKALIBER Małaszewicze240120120
22.PARCZEWSKI PatrykKALIBER Małaszewicze240120120
23.SAWCZUK LukaszKALIBER Małaszewicze121,6775,3646,31PK
24.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze123,1687,0136,15PK
25.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze151,275,6575,55PK
26.OSTAPIUK RobertKALIBER Małaszewicze162,1161,11101PK
27.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze163,2912043,29PK

Zamówienie

Polar SĘDZIA



Koszulka



Egzamin na Patent Strzelecki w kwietniu

Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego informuje, że w marcu odbędzie się egzamin stwierdzający posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego – EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI.

  • 15 kwietnia 2023 r. (sobota) – godz. 9.00 w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27, rejestracja w Portalu PZSS: 1.04.2023 20:00 / 13.04.2023 23:59. Dostępne miejsca – 80. Badania lekarskie we własnym zakresie.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza.

Więcej informacji nt. egzaminu na patent strzelecki na stronie PZSS: https://www.pzss.org.pl/patenty-licencje/terminy-egzaminow

Kontakt do LZSS: biuro@lzss.lublin.pl, tel. 697 026 831.
Żródło: https://www.lzss.lublin.pl/aktualnosci/egzamin-na-patent-strzelecki-w-kwietniu

Walne Zebranie Członków Klubu – 25 lutego 2023

Zarząd Klubu Strzeleckiego „KALIBER” z siedzibą w Małaszewiczach informuję, iż zwołuje
Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Klubu na dzień 25 lutego 2023 roku (sobota)
godzinę 18.45 w Świetlicy Wiejskiej w Dobryniu Dużym (Dobryń Duży 70a, 21-512 Zalesie),
a w przypadku braku wymaganego kworum, w drugim terminie, w tym samym dniu i miejscu
o godzinie 19.00.

Po zebraniu odbędzie się coroczna impreza integracyjna 😉 
Napoje wyskokowe we własnym zakresie.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [143.67 KB]

Przedłużenie licencji zawodniczej na rok 2023

1.Otwórz wniosek o przedłużenie licencji 2023 [ P K S ] na portalu portal.pzss.org.pl
2.Wybierz dyscypliny, na które chcesz przedłużyć licencje.
3. Sprawdź czy dane we wniosku się zgadzają.
4. Zaznacz niezbędne oświadczenia.
5.Kliknij zielony przycisk „Złóż wniosek”.
6.Opłać wniosek
7. PZSS będzie rozpatrywał Twój wniosek dopiero po zatwierdzeniu przez Klub oraz WZSS.
8. PZSS ma 30 dni na wydanie licencji zawodniczej od dnia zaakceptowania przez WZSS.
9. Orzeczenie licencji będzie dostępne do pobrania w Portalu
10. Karta licencji zostanie wysłana do Klubu około 14-30 dni po nadaniu licencji.

Zawodnicy, którzy brali udział zawodach poza klubem macierzystym za zobowiązani dostarczyć uzupełniony “Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [52.10 KB]

Licencje nie będą przedłużane osobom zalegajacym z oplatami, skladkami.

Do wniosku należy wnieść opłatę za przedłużenie – 50 zł – na konto klubu:

45 2030 0045 1110 0000 0282 1510

( w tytule: za wydanie licencji zawodniczej 2023 “Imię i Nazwisko”)

Nie pamiętasz hasła bądź loginu?
Napisz. Pomożemy.

Nie wiesz czy masz odpowiednia liczbę startów?
Napisz. Mamy zestawienie startów z danego roku.

Kurs Prowadzącego Strzelanie LOK

Zapraszamy na kurs “Prowadzącego strzelanie’, który odbędzie się w terminie 13-15 stycznia 2023r.
Miejsce: Sala szkoleniowa Dobryń Duży 22 i strzelnica sportowa FORT Kobylany
Koszt: 800zł ( cena zawiera opłatę za kurs, wydanie legitymacji i badania lekarskie)
Opłata tytułem : kurs prowadzacego strzelanie
45 2030 0045 1110 0000 0282 1510
Bank BGŻ oddział Biała Podlaska

Uczestnicy kursu nie muszą być członkami stowarzyszenia o charakterze strzeleckim/kolekcjonerskim ani posiadać patentu oraz licencji zawodniczej PZSS.


Wymagania:
ukończone 21 lat,
dobry stan zdrowia,
zgłoszenie i opłata za kurs ( telefoniczne lub email).
W zgłoszeniu powinny być zawarte informacje:
Imie i nazwisko, PESEL, Data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania i numer telefonu

Kurs kończy się uzyskaniem uprawnienia „Prowadzącego Strzelanie”, wydawanym przez ZG LOK, które potwierdza nabycie kwalifikacji do prowadzenia i nadzorowania strzelań z broni:
A) pneumatyczna
B) palna bocznego zapłonu
C) palna centralnego zapłonu
d) maszynowa (pistolet)
E) samoczynna
F) gładkolufowa (powtarzalna / pump action)
G) gładkolufowa
H) czarnoprochowa

Każdego uczestnika kursu obowiązują badania lekarskie przeprowadzone przez lekarza medycyny sportowej, uprawnionego do wydawania orzeczeń w posługiwaniu się bronią palną i poświadczające zdolność do otrzymania uprawnienia Prowadzącego Strzelanie.
Lekarz będzie obecny w dniu kursu.

Podczas kursu zapewniamy nieodpłatny catering – kawa, herbata, napoje, “coś słodkiego”.

Kontakt: info@klubkaliber.pl , tel.: 510-731-484 Maksymilian Karmasz

Zapraszamy!

Jesienne Zawody Strzeleckie – 29.10.2022 – Wyniki

Pcz

 Imie I nazwiskoKlubSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.JACKOWSKI ArturVIS Międrzyzec Podl.8077157
2.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze69641331
3.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze6865133
4.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze66651312
5.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze6763130
6.JACKOWSKI BronislawVIS Międrzyzec Podl.6053113
7.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze5551106
8.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze5251103
9.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze4359102
10.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze475198
11.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze524597
12.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze405191
13.PIOTROWSKI ArturKALIBER Małaszewicze345690
14.JASINSKI KrzysztofKALIBER Małaszewicze364985
15.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze304878
16.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze333871
17.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze373370
18.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze383270
19.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze232043
20.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze211839
21.REDUCHA WojciechKALIBER Małaszewicze72027
22.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze10717
23.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze10313
24.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze707
25.BRZOZOWSKI SlawomirKALIBER Małaszewicze101
26.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze000
27.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze000
28.DUK MarekORLIK Lublin78681462PK
29.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze7865143PK
30.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze58761341PK
31.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze67671341PK
32.SEMENIUK SzymonKALIBER Małaszewicze235477PK

Ksp

 Imie I nazwiskoKlubSeria 1Seria 2Wynikx10Uwagi
1.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze92801722
2.JACKOWSKI ArturVIS Międrzyzec Podl.85861711
3.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze81701511
4.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze8263145
5.JACKOWSKI BronislawVIS Międrzyzec Podl.6573138
6.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze7165136
7.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze71621331
8.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze6860128
9.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze6760127
10.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze5961120
11.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze5859117
12.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze38741121
13.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze524597
14.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze6329922
15.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze4546911
16.KAZNIUK  PiotrKALIBER Małaszewicze404888
17.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze384886
18.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze374784
19.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze383169
20.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze352964
21.PIOTROWSKI ArturKALIBER Małaszewicze322153
22.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze242246
23.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze153045
24.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze112738
25.BRZOZOWSKI SøawomirKALIBER Małaszewicze132033
26.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze10818
27.DUK MarekORLIK Lublin6587152PK
28.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze7475149PK
29.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze4765112PK
30.SEMENIUK SzymonKALIBER Małaszewicze5644100PK

Strzelba 10 strzałów

 Imie I nazwiskoKlubStrzelbaCzasUwagi
1.MARCINIUK PawelKALIBER Małaszewicze1015,45
2.MALINOWSKI DamianKALIBER Małaszewicze1016,5
3.JACKOWSKI ArturKALIBER Małaszewicze1017,81
4.MADEJCZYK AdamKALIBER Małaszewicze1021,54
5.PIWNICZUK KrzysztofKALIBER Małaszewicze1030,88
6.MILCZAREK WojciechKALIBER Małaszewicze1033,86
7.ZAREBA PiotrKALIBER Małaszewicze1036,96
8.TROCEWICZ PawelKALIBER Małaszewicze1048,73
9.STASIAK AleksanderKALIBER Małaszewicze1060,44
10.DUDA BartoszKALIBER Małaszewicze926,91
11.MROZIK PiotrKALIBER Małaszewicze929,9
12.SEMENIUK IgnacyKALIBER Małaszewicze935,43
13.MIKULSKI RobertKALIBER Małaszewicze949,86
14.SPRYCHEL MarcinKALIBER Małaszewicze951,01
15.REDUCHA WojciechKALIBER Małaszewicze970,98 
16.MACKIAEWICZ DariuszKALIBER Małaszewicze829,08
17.DZIEWUSKI JarosøawKALIBER Małaszewicze862,88
18.STRZALINSKI HubertKALIBER Małaszewicze876,99
19.JASINSKI KrzysztofKALIBER Małaszewicze880,7
20.KRAMEK AdamKALIBER Małaszewicze744,3
21.GARWOLSKI DamianKALIBER Małaszewicze746,76
22.PIKULA MichalKALIBER Małaszewicze758,92
23.SKOLIMOWSKI MariuszKALIBER Małaszewicze651,9
24.KAZNIUK  PiotrKALIBER Małaszewicze676,65
25.ZBAÑSKI MaciejKALIBER Małaszewicze560,24
26.KOWALCZYK KarolKALIBER Małaszewicze562,87
27.BRZOZOWSKI SlawomirKALIBER Małaszewicze492,8
28.DUK MarekORLIK Lublin1032,22PK
29.PIATEK MarcinKALIBER Małaszewicze1032,36PK
30.MOTEK PiotrKALIBER Małaszewicze558,76PK
31.JOHAN DariuszKALIBER Małaszewicze767,77PK